Schlagwerk Heck Stick / Side Kick Heck75 SET75

Zestaw efektowy Heck Stick i Side Kick.
Przylepiany za pomocą przylepców do cajon.
Możliwość rozdzielenia elementów.

Więcej szczegułów

Obniżka ceny
akcesoria do cajona SET75
Nowość

331,30 zł

381,30 zł

-50,00 zł

- +

Do porównania

 
Więcej informacji

Side Kick: efekt kliknięcia
Wymiary: 230 x 30 x 200 mm
Standardowo, Side Kick jest doczepiony do boku cajona i gra się na nim piętą. Inną możliwością jest umieszczenie Side Kick z przodu, co umożliwia grę na nim w podobny sposób, jak przy użyciu perkusyjnej stopy. Podczas korzystania z tego sposobu gry poleca się zastosowanie n.p. wykładziny, która dzięki użyciu rzepów Velcro pewnie przytrzyma Side Kick na swoim miejscu. Pasuje do Heck 75.

Heck Stick: efekt Hi-Hat
Jest logicznym i znaczącym rozszerzeniem dla cajona, oferującym nowe możliwości techniki gry.
Z emocjonalnego punktu widzenia, musiccenter.com.pl świat cajonów od dawna czekał na Heck Stick. Ten przyrząd wypełnił lukę pomiędzy zestawem perkusyjnym a instrumentami perkusyjnymi.
Dzięki temu Cajon z Heck Stick przeradza się ultra-kompaktowy zestaw perkusyjny. Realizuje przy tym rolę Hi-Hat'u. Można wyczarować tu wszystkie perkusyjne groovy z charakterystycznym dla nich brzmieniem. Dzwonki mogą być musiccenter.com.pl aktywnie regulowane pomiędzy otwartym i zamkniętym brzmieniem podobnie jak Hi-Hat. Wygląd Heck Sick nawiązuje do wyglądu cajona: zredukowany do podstaw bez kompromisu w brzmieniu i jakości.

 
Film pokazowy

8 Nowość

Porównaj 0