Zestaw: D'Addario Humidipak HPK-01 i Struny EXP13

Zestaw do gitar akustycznych, nawilżacz oraz struny w najniższej cenie na rynku.

Nie zapominaj o swoim instrumencie w okresie najbardziej niebezpiecznym dla niego, zima to czas w którym wilgotność powietrza spada drastycznie co może spowodować nieodwracalne zmiany Twojego instrumentu.

Więcej szczegułów

Obniżka ceny
d'addario hpk - 01, exp 13
Nowość

98,72 zł

157,72 zł

-59,00 zł

- +

Do porównania

 
Więcej informacji

HUMIDIPAK

System automatycznej kontroli wilgotności Dzięki współpracy firm D'Addario i Humidipak otrzymujemy pierwsze kompleksowe, „dwudrożne” rozwiązanie zapewniające właściwy 45% poziom wilgotności. 
Ten opatentowany system całkowicie eliminuje niepokój o zachowanie odpowiedniego poziomu wilgotności. Nie musisz się więcej troszczyć o uzupełnianie wody w nawilżaczu, ani martwić o wyciekające z niego krople. Nie ma również potrzeby regulowania pracy przy zmianach klimatu, temperatury, położenia geograficznego, czy innych czynników.
W odróżnieniu od napełnianych nawilżaczy, Humidipak jako jedyny jest w stanie sam dopasować poziom wilgotności tak, aby osiągnął on wartość 45% - idealną dla drewnianych instrumentów muzycznych.

D'Addario EXP13

Zestawy D'Addario EXP to najbardziej naturalnie brzmiące i najbardziej żywotne ze wszystkich strun powlekanych. Technologia powlekania EXP przedłuża żywotność strun ponad 4-krotnie! Powłoka powlekająca jest tak neutralna i ultracienka, że nie uwierzysz, że są to struny powlekane!

hybrydowe zestawienie przekroju strun
4-krotnie wydłużona żywotność strun dzięki technologii powlekania EXP
- p
rzyjazne dla środowiska i chroniące przez korozją opakowanie
- n
ajwyższa jakość wykonania
wyprodukowane w USA

30 Nowość

Porównaj 0