Struny do gitary elektrycznej Ernie Ball 2221 10-46

Jest to zestaw 6 niklowanych strun do gitary elektrycznej z serii Regural Slinky o grubości .010 .013 .017 .026 .036 .046.

Posiadają stalowy, cynowany rdzeń o przekroju heksagonalnym, a wykonana z wysokogatunkowej niklowanej stali owijka, zdecydowanie przedłuża czas ich użytkowania uodparniając je na korozję.

Więcej szczegułów

Ernie Ball 2221
Nowość

23,58 zł

- +

Do porównania

 
Więcej informacji

Do zapakowania tych strun, użyta została technologia o nazwie Element Shield, która ma na celu chronić je przed negatywnym wpływem warunków atmosferycznych, jak chociażby wilgoć czy wahania temperatury. Wszystko to powoduje, że charakteryzują się miękkim, pozbawionym metalicznej nuty brzmieniem.

Dodatkowo, po założeniu w gitarze, nie wymagają długiego okresu adaptacji, przez co z powodzeniem mogą być zastosowane podczas koncertu, gdy ważne jest aby szybko odzyskać możliwość kontynuowania gry.

Rzecz jasna, świadczy to o wysokiej jakości ich nawijania. Na tle pozostałych producentów, struny Ernie Ball Regular Slinky charakteryzują się niezwykłą miękkością i łatwością podczas gry, co zdaje się być zaletą zwłaszcza dla początkujących gitarzystów, których opuszki palców nie są do końca przyzwyczajone do gry.

Ponadto, jest to bardzo popularny komplet ze względu na swó rozmiar, gdyż „dziesiątki” idealnie nadają się do standardowych strojów przy menzurach 24.75" czy 25.5".

Z produktów firmy Ernie Ball korzystają takie gwiazdy jak: James Hetfield, Eric Clapton, Jimmy Page, Slash, Steve Vai, John Petrucci, Jeff Beck, Angus Young, The Edge, Kirk Hammett.

Specyfikacja:

  • Ernie Ball 2221
  • Najpopularniejsze struny do gitary elektrycznej. Doskonale spisują się zarówno w stroju tradycyjnym, jak i lekko obniżonym.
  • Struny do gitary elektrycznej Slinky Nickel
  • Owijka Nikiel
  • Grubość 10-13-17-26-36-46

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

13 Nowość

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Porównaj 0