Struny do gitary elektrycznej Elixir Nanoweb 10-46 12052

Elixir NanoWeb to zdecydowanie jedne z najlepszych strun gitarowych dostępnych na rynku. Jest to zawodowy produkt, który z czystym sumieniem możemy polecić nawet najbardziej wymagającym muzykom.

Więcej szczegułów

12052
Nowość

41,46 zł

Ten produkt nie jest dostępny w magazynie

Do porównania

 
Więcej informacji

Zarówno rdzeń strun, jak i ich owijka, zostały pokryte specjalną substancją ochronną, zabezpieczającą strunę przed korozją spowodowaną składnikami ludzkiego potu oraz osadzającym się brudem. W związku z tym zbędna, a nawet niewskazana jest konserwacja strun specjalnymi środkami przeznaczonymi do tego celu.

Zastosowana polimerowa warstwa ochronna skutecznie chroni struny, nie będąc przy tym wyczuwalna pod palcami i nie wpływa negatywnie na naturalne brzmienie i atak strun.

Można powiedzieć, że odczucia związane podczas gry są identyczne jak w przypadku strun niepowlekanych. Ponadto, dzięki ochronnej owijce, jasny i żywy dźwięk strun Elixir NanoWeb utrzymuje się przez długi czas. Ich klarowność nie ustaje nawet przy wykonywaniu muzyki wymagającej bardzo ostrego traktowania strun. Umożliwia to zagranie kilku koncertów, bez utraty czystości brzmienia, gdyż przez bardzo długi czas utrzymują solidnie zaznaczoną górkę.

Wobec tego struny te są idealną propozycją dla koncertujących muzyków oraz osób, które chcą zachować świeże brzmienie przez długi czas ponieważ pojedynczy komplet może zachować brzmienie nawet do kilku miesięcy!

  • Elixir NanoWeb 10-46 Light (12052)
  • Struny do gitary elektrycznej
  • Materiał: stal nierdzewna
  • Materiał owijki strun: nikiel
  • Naciąg: light
  • Niespotykana trwałość (do pięciu razy dłuższa żywotność niż u innych producentów strun!)
  • Rozmiar: .010 .013 .017 .026 .036 .046

30 Nowość

Porównaj 0