Zestaw: D'Addario Humidipak HPK-01 i Struny EXP46

Zestaw do gitar klasycznych, nawilżacz oraz struny w najniższej cenie na rynku.

Nie zapominaj o swoim instrumencie w okresie najbardziej niebezpiecznym dla niego, zima to czas w którym wilgotność powietrza spada drastycznie co może spowodować nieodwracalne zmiany Twojego instrumentu.

Więcej szczegułów

Obniżka ceny
d'addario hpk - 01, exp 46
Nowość

98,72 zł

157,72 zł

-59,00 zł

- +

Do porównania

 
Więcej informacji

HUMIDIPAK

System automatycznej kontroli wilgotności Dzięki współpracy firm D'Addario i Humidipak otrzymujemy pierwsze kompleksowe, „dwudrożne” rozwiązanie zapewniające właściwy 45% poziom wilgotności. 
Ten opatentowany system całkowicie eliminuje niepokój o zachowanie odpowiedniego poziomu wilgotności. Nie musisz się więcej troszczyć o uzupełnianie wody w nawilżaczu, ani martwić o wyciekające z niego krople. Nie ma również potrzeby regulowania pracy przy zmianach klimatu, temperatury, położenia geograficznego, czy innych czynników.
W odróżnieniu od napełnianych nawilżaczy, Humidipak jako jedyny jest w stanie sam dopasować poziom wilgotności tak, aby osiągnął on wartość 45% - idealną dla drewnianych instrumentów muzycznych.

D'Addario EXP46

EXP™ Classical naciąg twardy. Rewolucyjna powłoka EXP została nałożona na posrebrzany miedziany drut owijkowy JESZCZE PRZED jego nawinięciem na rdzeń. Materiał powłoki ochronnej oraz proces produkcyjny zaowocował przejrzystym brzmieniem, naturalnością w dotyku i co najmniej 4 razy dłuższą trwałością strun. W połączeniu z laserowo selekcjonowanymi strunami wiolinowymi, EXP są niedościgłymi strunami do gitary klasycznej.

30 Nowość

Porównaj 0