Vintage V120MRBK Gitara elektryczna

Vintage V120MRBK to elektryczna gitara, która łączy klasyczny styl z nowoczesnym brzmieniem. W eleganckim kolorze Black, ta gitara nie tylko zachwyca wzrok, ale również dostarcza potężne dźwięki. Solidna konstrukcja i wysokiej jakości komponenty sprawiają, że to instrument idealny dla każdego miłośnika muzyki rockowej.

Więcej szczegułów

V120MRBK
Nowość

1 381,30 zł

- +

Do porównania

 
Więcej informacji
  1. Korpus i Gryf z Mahoniu: Gitara elektryczna Vintage V120MRBK wyróżnia się korpusem i gryfem wykonanymi z wysokiej jakości mahoniu. To drewno zapewnia nie tylko estetyczny wygląd, ale również doskonałe rezonanse i wytrzymałość.

  2. Osprzęt Wilkinson: Została wyposażona w wysokiej klasy osprzęt marki Wilkinson, gwarantujący niezawodność i profesjonalne brzmienie. To zapewnia gitrze nie tylko solidną konstrukcję, ale również doskonałe parametry dźwiękowe.

  3. Przetwornik Wilkinson Humbucker W90SK: Wyposażona w potężny przetwornik typu Humbucker W90SK od Wilkinson, gitara oferuje szeroki zakres dźwięków. To idealne rozwiązanie dla muzyków poszukujących wszechstronności i mocy.

  4. Mostek Tune-o-matic: Dzięki mostkowi Tune-o-matic gitara V120MRBK zapewnia precyzyjną intonację i stabilność strojenia. To istotne dla gitarzystów, którzy cenią sobie doskonałe brzmienie i wygodę podczas grania.

  5. 22 progi: Gitara posiada 22 progi, co umożliwia łatwiejszy dostęp do wyższych rejestrów, co z kolei sprawia, że jest to instrument odpowiedni zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych gitarzystów.

  6. Kolor: Black: Estetyczny kolor czarny nadaje gitarze nowoczesny i elegancki wygląd, co sprawia, że jest ona nie tylko doskonałym narzędziem muzycznym, ale również atrakcyjnym elementem wizualnym na scenie.

  Gitara elektryczna Vintage V120MRBK to połączenie tradycji i nowoczesności, oferujące nie tylko doskonałe brzmienie, ale również solidną konstrukcję i atrakcyjny wygląd. Dla każdego muzyka, który ceni sobie jakość i styl.

30 Nowość

Porównaj 0