Duke Student C 63/50 (7/8) - Gitara klasyczna

Ta gitara to nie tylko doskonały wybór dla profesjonalnych muzyków, ale także idealna opcja dla uczniów szkół muzycznych. Jej precyzyjne brzmienie i łatwość gry uczynią naukę jeszcze bardziej satysfakcjonującą

Więcej szczegułów

Student C 63/50
Nowość

2 275,61 zł

- +

Do porównania

 
Więcej informacji

Nasz produkt o gitara akustyczna, która spełni oczekiwania gitarzystów o różnych poziomach zaawansowania. Z szeroką gamą dostępnych rozmiarów i wzorów, ta gitara7/8 doskonale towarzyszy muzykom na każdym etapie kariery.

Kluczowym elementem gitary Duke Student C jest starannie wyselekcjonowane lite drewno korpusowe, zapewniające nie tylko wyjątkowy dźwięk, ale także trwałość instrumentu. Płyta wierzchnia wykonana jest z cedru kanadyjskiego, co nadaje gitarze wyjątkowego, ciepłego brzmienia. Drewno do produkcji pochodzi pochodzi z certyfikowanych upraw.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem gitary Duke Student C, serdecznie zapraszamy do naszego sklepu muzycznego Quena, zlokalizowanego w Lublinie, na ulicy Kiepury. tu znajdziesz naszą szeroką gamę gitar akustycznych, które sprostają nawet najwyższym wymaganiom muzycznym.

 

 
Arkusz danych
Płyta Wierzchnia (Top)Cedr
Boczki i Płyta TylnaPalisander Indyjski
Rozmiar:4/4
PodstrunnicaPalisander
Kolor:Naturalny
WykończeniePołysk
Szerokość siodełka50/60 mm

30 Nowość

Porównaj 0