Oscar Schmidt OS 300 BK Gitara elektryczna

Oscar Schmidt OS 300 BK to elektryczna gitara o solidnej konstrukcji typu Bolt-on, inspirowana klasycznym stylem Stratocaster. Jej korpus wykonany z lipy zapewnia wyjątkowe brzmienie, a ergonomiczny design ułatwia płynną grę. To instrument, który nie tylko zachwyca estetyką, ale także dostarcza niezapomnianych dźwięków.

Więcej szczegułów

OS 300 BK
Nowość

755,28 zł

- +

Do porównania

 
Więcej informacji

Oscar Schmidt OS 300 BK to dynamiczna gitara elektryczna, zaprojektowana z myślą o entuzjastach muzyki, którzy cenią doskonałe brzmienie i wyjątkowy design. Oto kilka kluczowych cech tego instrumentu:

Konstrukcja Bolt-on:
  • Solidne połączenie gryfu z korpusem zapewnia stabilność i trwałość, co przekłada się na precyzyjne brzmienie.
Kształt Stratocaster:
  • Gitara inspirowana klasycznym modelem Stratocaster, charakteryzująca się ergonomicznym kształtem, co ułatwia komfortowe trzymanie i swobodną grę.
Materiały wysokiej jakości:
  • Korpus i gryf wykonane z lipy, co gwarantuje wytrzymałość i równocześnie przyczynia się do wyjątkowego brzmienia.
Podstrunnica Engineered Wood:
  • Dopełnieniem konstrukcji jest podstrunnica z technicznie zaawansowanego drewna inżynieryjnego, które zapewnia wygodne odczucia podczas gry.
Przetworniki Single-coil:
  • Trzy pojedyncze przetworniki gwarantują klarowne i dynamiczne brzmienie, doskonałe zarówno do delikatnych dźwięków, jak i intensywnych solówek.
5-pozycyjny przełącznik:
  • Dzięki różnym ustawieniom przetworników, gitara oferuje szeroki zakres brzmień, umożliwiając muzykom eksperymentowanie z różnymi stylami.
Chromowany osprzęt:
  • Dodatkowy element estetyczny, który nadaje gitarze elegancji, a jednocześnie zapewnia trwałość.
Standard Fulcrum Tremolo:
  • Mostek tego typu umożliwia wyraźne manipulowanie dźwiękiem poprzez efekty tremolo, dodając dynamiczności grze.
Wykończenie w kolorze Black:
  • Gitara prezentuje się zjawiskowo dzięki połyskującemu czarnemu wykończeniu, co sprawia, że staje się nie tylko doskonałym instrumentem muzycznym, ale także atrakcyjnym wizualnie elementem.
Oscar Schmidt OS 300 BK to instrument, który łączy w sobie wysoką jakość wykonania z atrakcyjnym wyglądem, stanowiąc doskonały wybór dla muzyków poszukujących wszechstronnej gitary elektrycznej.

30 Nowość

Porównaj 0