JT-300 SB Gitara elektryczna

Gitara elektryczna JT-300 to esencja harmonii i stylu dostępna w sklepie muzycznym Quena. Zdobywaj serca publiczności dzięki doskonałemu brzmieniu i precyzyjnemu wykonaniu. Ta gitara łączy elegancję z potężną wydajnością, zapewniając niezapomniane doznania dla każdego pasjonata muzyki.

Więcej szczegułów

JT-300 SB
Nowość

812,20 zł

- +

Do porównania

 
Więcej informacji

Gitara elektryczna JT-300 to doskonały instrument dla każdego miłośnika muzyki, łączący elegancję i wydajność. Oto kilka kluczowych cech, które sprawiają, że jest to wyjątkowy wybór:

  • Klucze Chromowane: Solidne, chromowane klucze maszynowe zapewniają precyzyjne strojenie, co jest niezbędne dla każdego gitarzysty dążącego do doskonałego brzmienia.

  • Szyjka z Klonu Kanadyjskiego: Szyjka wykonana z kanadyjskiego klonu nie tylko dodaje instrumentowi estetycznego wyglądu, ale także gwarantuje trwałą i wygodną grę.

  • Siodełko z Kości: Precyzyjnie wykonane siodełko z kości wpływa na stabilność stroju i przekazuje czyste, klarowne dźwięki, co jest kluczowe dla wysokiej jakości brzmienia.

  • Ilość Progów: 22: Z 22 progami gitara JT-300 oferuje pełen dostęp do wysokich rejestrów, umożliwiając gitarzyście eksplorację różnorodnych technik i stylów gry.

  • Korpus z Lipy: Lekki, a jednocześnie wytrzymały korpus z lipy dostarcza doskonałego wyważenia między dźwiękiem a komfortem gry, idealnego dla długich sesji muzycznych.

  • Przetwornik SS Ceramic: Wyposażony w przetwornik SS Ceramic, gitara generuje dynamiczne i pełne brzmienie, doskonale reagujące na subtelności gry.

  • Kontrolki: 1V, 1T, Przełącznik 3-pozycyjny: Prosta i intuicyjna kontrola dźwiękiem, dzięki jednemu regulatorowi głośności, jednemu regulatorowi tonu oraz przełącznikowi 3-pozycyjnemu do szybkiego dostępu do różnych konfiguracji dźwięku.

Gitara elektryczna JT-300 to nie tylko instrument, ale również partner w muzycznej podróży, dostarczając niezapomnianych doznań brzmieniowych każdemu graczowi.

 
Arkusz danych
Płyta Wierzchnia (Top)lipa
Rozmiar:4/4
PodstrunnicaPalisander
Kolor:przypalany
WykończeniePołysk
Szerokość siodełka42

30 Nowość

Porównaj 0