Baton Rouge X11S/BSCE-BT – elektroakustyczna gitara basowa

Baton Rouge X11S/BSCE-BT to elektroakustyczna gitara basowa z serii 20s Reloaded. Zbudowana z solidnego świerku na płycie wierzchniej, dostarcza pełnego i klarownego brzmienia. Z 4 strunami oferuje precyzję w grze, a wbudowany system elektroakustyczny dodaje wszechstronności. To instrument, który zachwyca brzmieniem i stylowym wyglądem.

Więcej szczegułów

X11S/BSCE-BT
Nowość

1 519,51 zł

- +

Do porównania

 
Więcej informacji

Baton Rouge X11S/BSCE-BT to elektroakustyczna gitara basowa z serii 20s Reloaded, oferująca doskonałą kombinację estetyki, jakości dźwięku i wygodnej gry. Sprawdź, dlaczego warto się nią zainteresować:

  1. Konstrukcja premium: Gitara posiada solidną konstrukcję z litego świerku na płycie wierzchniej, co zapewnia klarowne brzmienie i wytrzymałość. Boki i tył wykonane są z mahoniu, a gryf z okume, co gwarantuje stabilność i komfort podczas gry.

  2. Doskonała elektronika: Wyposażona w zaawansowany system BR-1, gitara gwarantuje czyste i precyzyjne brzmienie. Elektronika ta sprawia, że X11S/BSCE-BT doskonale sprawdza się zarówno na scenie, jak i podczas nagrywania w studio.

  3. Wygodna gra: Z 20 progami na podstrunnicy laurel i menzurową długością 813 mm (32"), gitara zapewnia łatwą i komfortową grę, zarówno dla doświadczonych basistów, jak i początkujących.

  4. Estetyczny design: Baton Rouge postawił na połączenie naturalnego matowego wykończenia z czarnym matowym topem (satin black top – satin natural b&s), co nadaje instrumentowi nowoczesny i elegancki wygląd. Dodatkowo, kremowy ABS na bindingu dodaje mu subtelnego, estetycznego akcentu.

  5. Precyzyjność i trwałość: Siodełko z kości o szerokości 43 mm (1,69") oraz klucze chromowane zapewniają precyzyjność strojenia i trwałość, co sprawia, że gitara będzie służyć przez wiele lat.

  6. Profesjonalne struny: Baton Rouge X11S/BSCE-BT wyposażony jest w wysokiej jakości struny Elixir, co dodatkowo podkreśla jego profesjonalizm i dbałość o doskonały dźwięk.

W skrócie, X11S/BSCE-BT to gitara basowa, która nie tylko zachwyca wyglądem, ale przede wszystkim dostarcza doskonałego brzmienia i wygody podczas gry. Idealna dla muzyków poszukujących instrumentu, który sprosta ich oczekiwaniom zarówno pod względem estetyki, jak i funkcjonalności.

30 Nowość

Porównaj 0