Altamira N600 4/4 - gitara klasyczna (pokrowiec gratis)

Gitara Altamira N600 to doskonały wybór dla zaawansowanych uczniów gitary klasycznej na poziomie średnim lub wyższym. Z solidnym topem i korpusu z litego palisandru indyjskiego, emanuje mocnym, bogatym brzmieniem idealnym do występów scenicznych

Więcej szczegułów

n600
Nowość

5 365,04 zł

- +

Do porównania

 
Więcej informacji

Nasza gitara Altamira N600 to prawdziwy klejnot dla zaawansowanych uczniów gitary klasycznej, którzy osiągnęli poziom średni lub wyższy. Stworzona z pasją i precyzją, ta gitara oferuje nie tylko imponujący wygląd, ale przede wszystkim doskonałe brzmienie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających muzyków.

 1. Solidny top z litego cedru:

  • Płyta wierzchnia gitary wykonana jest z litego cedru, co nadaje instrumentowi ciepłe i dynamiczne brzmienie. To drewno doskonale reaguje na szarpanie strun, wytwarzając pełen harmonii dźwięk.
 2. Tył i boki z palisandru indyjskiego:

  • Korpus gitary wykonany jest z litego palisandru indyjskiego, nadając instrumentowi elegancki wygląd i równocześnie dodając głębi i mocy do brzmienia.
 3. Klasyczny wygląd i wykończenie:

  • Gitara prezentuje się nie tylko doskonale, ale także zachwyca wykończeniem połyskowym, podkreślającym naturalne piękno drewna. To instrument, który przyciąga uwagę zarówno swoim brzmieniem, jak i estetyką.
 4. Hebanowa podstrunnica:

  • Podstrunnica wykonana z hebanu dodaje gitary elegancji, a zarazem wpływa na precyzję brzmienia. To także wytrzymały materiał, gwarantujący długotrwałą przyjemność z gry.
 5. Standardowa długość skali:

  • Gitara posiada standardową długość skali wynoszącą 650 mm, co sprawia, że jest łatwa w obsłudze, zarówno dla doświadczonych muzyków, jak i tych, którzy dopiero rozwijają swoje umiejętności.
 6. Innowacyjne wzmocnienie szyjki:

  • Szyjka gitary została wzmocniona prętem z włókna węglowego, co nie tylko zwiększa stabilność instrumentu, ale także minimalizuje wpływ zmian temperatury i wilgotności na jego konstrukcję.

Altamira N600 to więcej niż tylko gitara - to instrument, który przemawia do zmysłów i inspiruje do tworzenia pięknej muzyki. Dla każdego, kto pragnie podnieść swój poziom gry, ta gitara stanie się niezastąpionym towarzyszem na muzycznej drodze.

 
Arkusz danych
Płyta Wierzchnia (Top)lity cedr
Boczki i Płyta Tylnality palisander indyjski
Rozmiar:4/4
PodstrunnicaHeban
Kolor:Naturalny
WykończeniePołysk

30 Nowość

Porównaj 0