Altamira N100 1/2 - Gitara klasyczna

Altamira N100 to idealna gitara dla najmłodszych entuzjastów muzyki. W rozmiarze 1/2, ta ręcznie wykonana gitara oferuje doskonałą jakość dźwięku i komfort użytkowania. Zalecana dla dzieci w wieku 6-8 lat, zapewniając im wygodę i radość z nauki gry na instrumencie.

Więcej szczegułów

Nowość

1 096,75 zł

- +

Do porównania

 
Więcej informacji

Gitara Altamira N100 1/2 to niezwykły instrument, który łączy w sobie doskonałą jakość wykonania z wysokiej klasy materiałami. Poniżej przedstawiamy kilka kluczowych cech tego wyjątkowego produktu:

Materiały Najwyższej Jakości:

 1. Lite Drewno Cedru Niemieckiego: Góra gitary wykonana jest z litego cedru niemieckiego, co zapewnia doskonałą rezonancję i wyjątkowy dźwięk.

 2. Mahoniu na Tył i Boki: Tył i boki gitary wykonane są z mahoniu, co dodaje instrumentowi stabilności i trwałości.

 3. Wygodna Szyjka z Mahoniu: Szyjka gitary również z mahoniu, co zapewnia wygodne i płynne prowadzenie palców podczas gry.

 4. Podstrunnica z Palisandru: Podstrunnica wykonana z palisandru nadaje instrumentowi elegancki wygląd i dodatkowy ciepły ton.

Wyjątkowy Proces Produkcji:

 1. Ręczne Łączenie i Owijanie Linową Metodą: Każda gitara jest ręcznie łączona i owijana tradycyjną hiszpańską metodą linową, co sprawia, że instrumenty są nie tylko doskonale brzmiące, ale także estetycznie wykonane.

 2. Hiszpański Łącznik Piętowy: Hiszpański łącznik piętowy z szyją gwarantuje odpowiedni rezonans i doskonałą integrację elementów drewnianych.

Wymiary i Styl Wykończenia:

 1. Polerowany Połysk: Wykończenie gitary to polerowany połysk, dodający instrumentowi elegancji i podkreślający naturalne piękno drewna.

 2. Rozmiar 1/2: Gitara posiada rozmiar 1/2, co sprawia, że jest idealna dla dzieci w wieku około 6-8 lat, stanowiąc doskonały wybór dla początkujących.

Uniwersalność i Doskonałość Dźwięku:

 1. Idealna Dla Początkujących: Gitara klasyczna Altamira N100 to doskonały wybór dla tych, którzy rozpoczynają swoją przygodę z grą na gitarze.

 2. Doskonała dla Dzieci: Rozmiar 1/2 sprawia, że jest idealna dla dzieci, zapewniając im wygodę podczas nauki gry na instrumencie.

Marka Altamira - Klasa Sama w Sobie:

 1. Tradycja, Precyzja, Doskonałe Brzmienie: Gitary Altamira łączą w sobie tradycję, precyzję wykonania i doskonałe brzmienie, co czyni je idealnym wyborem dla każdego miłośnika muzyki.

 2. Model N100 1/2: Ten konkretny model w rozmiarze 1/2 świetnie sprawdzi się jako instrument początkowy lub szkolny, oferując komfort użytkowania.

Dla dzieci w wieku 6-8 lat, zdecydowanie polecamy wybór gitary w rozmiarze 1/2, popularnie nazywanej "połówką". Odpowiednio dopasowany rozmiar sprawi, że gra na gitarze stanie się dla dziecka niesamowicie wygodna i przyjemna. Gitary Altamira są dostępne w sklepie muzycznym Quena, gwarantując satysfakcję z zakupu wysokiej jakości instrumentu muzycznego.

Altamira N100 - Video

 
Arkusz danych
Płyta Wierzchnia (Top)lity cedr niemiecki
Boczki i Płyta TylnaMahoń
Rozmiar:1/2
PodstrunnicaPalisander
Kolor:Naturalny
WykończeniePołysk

30 Nowość

Porównaj 0