Newen ST Gitara elektryczna

Nowa gitara elektryczna Newen ST-RW to połączenie prostoty konstrukcji z bogatym brzmieniem. Jej korpus z litego drewna z Patagonii zapewnia głęboki dźwięk harmoniczny i długi sustain. Gryf z klonu i palisandrową podstrunnicą prezentuje się elegancko, a elektronika S/S/S oraz 5-pozycyjny przełącznik pozwalają na różnorodność dźwięków. 

Więcej szczegułów

Nowość

552,03 zł

- +

Do porównania

 
Więcej informacji

Nowa gitara elektryczna Newen model ST-RW to połączenie prostoty konstrukcji z wyjątkowym brzmieniem, które uzyskuje się dzięki trzem przetwornikom z pojedynczą cewką. Oto kilka kluczowych cech tego instrumentu:

 1. Korpus z litego drewna z Patagonii:

  • Korpus gitary wykonany jest w całości z litych drewnianych płyt z Patagonii, co nadaje mu wyjątkowe, bogate brzmienie w harmonicznych i długim sustainie.
 2. Gryf z klonu i palisandrową podstrunnicą:

  • Gryf wykonany jest z klonu, a palisandrowa podstrunnica dodaje elegancji i ciepła brzmienia. Gładkie, półmatowe wykończenie lakierem sprawia, że gitara prezentuje się nie tylko doskonale, ale również wygodnie.
 3. Elektronika S/S/S:

  • Trzy przetworniki z pojedynczą cewką (Single Coil Paradinamic ®) zapewniają różnorodne brzmienie, umożliwiając graczowi eksperymentowanie z różnymi dźwiękami.
 4. Potencjometry i przełącznik:

  • Gitara wyposażona jest w potencjometry do regulacji głośności i tonu dla każdego przetwornika, a także 5-pozycyjny przełącznik, umożliwiający szybkie zmiany brzmienia.
 5. Mostek i tremolo:

  • 6-punktowy synchronized tremolo i mostek dodają instrumentowi możliwość eksploracji efektów dźwiękowych, umożliwiając graczu kreatywne wykorzystanie gitary.
 6. Estetyczne detale:

  • Wykończenie chromu, pickguard w trzech warstwach (biały/czarny/biały) oraz czerwone drewno nadają gitarze nowoczesny, atrakcyjny wygląd.

Newen ST-RW to nie tylko instrument muzyczny, ale również dzieło sztuki, które zadowoli zarówno profesjonalnych muzyków, jak i entuzjastów gitary elektrycznej.

30 Nowość

Porównaj 0