Zestaw do pielęgnacji gitary Kyser Care Kit KCPK1

Zestaw Kyser Care Kit jest sekretną "bronią" lutników na całym świecie. Zawiera trzy niezbędne płyny do pielęgnacji i konserwacji gitary - olejek do podstrunnicy, płyn do strun i do korpusu gitary. Dodatkowo w zestawie są trzy ściereczki ze specjalistycznej mikrofibry, dzięki którym aplikacja płynów jest skuteczniejsza i łatwiejsza.

Więcej szczegułów

kyser care kit kcpk1
Nowość

56,10 zł

Ten produkt nie jest dostępny w magazynie

Do porównania

 
Więcej informacji

Zestaw do pielęgnacji gitary Kyser Care Kit KCPK1

Lemon Oil
Dzięki niemu podstrunnica każdej gitary jest odpowiednio nawilżona, nabłyszczona i wygląda jak nowa. Dodatkowo uzyskana gładkość podstrunnicy zapewnia szybkie i przyjemne poruszanie się po gryfie. Konserwuj podstrunnicę w swojej gitarze za każdym razem, kiedy wymieniasz struny - to idealny moment, by o nią zadbać z Kyser Lem-Oil.
Butelka z atomizerem o pojemności 118 ml

String Cleaning
Nie jest tajemnicą, że tylko czyste i zadbane struny dają piękne i klarowne brzmienie. Kyser String Cleaning penetruje wszystkie zakamarki w strunach usuwając brud i tłuste osady, jednocześnie nawilżając je w profesjonalny sposób, dzięki czemu gra jest szybka i przyjemna. Pamiętaj o przecieraniu strun po ćwiczeniach, próbach i koncertach - zapewnisz im długotrwałe piękne brzmienie i komfort gry.
Butelka z atomizerem o pojemności 118 ml

Instrument Polish
Kyser Polish nie tylko sprawi, że Twoja gitara będzie lśnić jak nowa. Ten doskonały środek przede wszystkim usunie tłuszcz i brud, który z biegiem czasu może wniknąć nieodwracalnie w strukturę drewna w Twoim instrumencie wpływając na jego brzmienie, wygląd i wartość. Warto zadbać o czystość gitary ze specjalistycznym środkiem do jej czyszczenia Kyser Polish.
Butelka z atomizerem o pojemności 118 ml

Ściereczki z mikrofibry
W zestawie znajdują się trzy ściereczki ze specjalistycznej mikrofibry o delikatnej strukturze umożliwiającej idealną aplikację, wcieranie, ścieranie i polerowanie płynów do pielęgnacji gitary marki Kyser.

Wszystkie produkty z zestawu są produkowane w USA.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

20 Nowość

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Porównaj 0