Kamerton D'Addario

Kamerton D'Addario "A" to niezbędne narzędzie dla każdego muzyka. Zapewnia precyzyjne strojenie instrumentów ze słuchu, utrzymując dokładny pitch referencyjny - A440Hz. Doskonały do gitary, basu, instrumentów zespołowych i orkiestr. Wygodny uchwyt ułatwia trzymanie podczas strojenia, a kompaktowy rozmiar pozwala przechowywać go w dowolnym etui na instrumenty

Więcej szczegułów

PWTF-A
Nowość

47,15 zł

- +

Do porównania

 
Więcej informacji

Kamerton D'Addario "A" to niezawodne narzędzie, które ułatwia precyzyjne strojenie instrumentów ze słuchu. Oto powody, dla których warto wybrać ten kamerton:

  1. Dokładność Strojenia: Zapewnia niezwykle precyzyjny pitch referencyjny - A440Hz, co sprawia, że strojenie instrumentów staje się łatwiejsze i bardziej skuteczne.

  2. Uniwersalność: Doskonały do strojenia różnorodnych instrumentów, począwszy od gitar i basów po instrumenty zespołowe i orkiestry. Dla instrumentów zespołowych i orkiestrowych zaleca się użycie tonacji A442Hz.

  3. Łatwość Użycia: Ergonomiczny uchwyt zapewnia wygodny chwyt podczas uderzania kamertona i umieszczania go na dowolnym instrumencie lub powierzchni wibrującej.

  4. Praktyczny Rozmiar: Dzięki wygodnym rozmiarom kamerton D'Addario można łatwo przechowywać w dowolnym futerale na instrumenty, co czyni go idealnym towarzyszem każdego muzyka.

  5. Dostępność Tonacji: Kamerton jest dostępny zarówno dla tonacji A440, jak i E329.6, dostosowując się do różnych potrzeb i preferencji muzycznych.

W skrócie, Kamerton D'Addario "A" to niezbędne narzędzie dla każdego muzyka, który ceniuje sobie precyzję i łatwość strojenia.

11 Nowość

Porównaj 0