Struny do gitary klasycznej ARANJUEZ A300 SILVER CLASSIC

Struny do gitary klasycznej ARANJUEZ to doskonały wybór dla muzyków poszukujących ciepłego i klarownego brzmienia. Zbudowane z wysokiej jakości nylonu, oferują wyjątkową trwałość i stabilność strojenia. Idealne dla każdego, kto pragnie wzbogacić swój dźwięk i doświadczyć pełnej palety emocji podczas grania na gitarze.

Więcej szczegułów

A300
Nowość

47,97 zł

- +

Do porównania

 
Więcej informacji

Gitary klasyczne zyskują nowego gracza dzięki zestawowi Aranjuez A300 "Silver Classic". To niezwykle wszechstronne struny 6-strunowe, które oferują doskonałą równowagę pomiędzy wrażliwością a wyrazistym brzmieniem. Oto kilka kluczowych punktów, które sprawiają, że są one idealnym wyborem dla każdego muzyka:

  1. Rodzaj: Zestaw składa się z 6-strunowych strun dedykowanych gitarom klasycznym, co sprawia, że są one doskonałym wyborem dla miłośników tradycyjnego brzmienia.

  2. Brzmienie: Niezwykła wrażliwość strun A300 łączy się z jasnością dźwięku, tworząc harmonijną mieszankę, która doskonale sprawdza się w różnorodnych gatunkach muzycznych.

  3. Naciąg: Zestaw posiada średni naciąg, co czyni go odpowiednim dla gitarzystów o różnych preferencjach stylowych.

  4. Materiał: Basowe struny posrebrzane, a wiolinowe "Calibrada" wykonane z mikroskopijną precyzją, co gwarantuje silne wybrzmiewanie każdej struny z osobna.

  5. Powlekanie i szlifowanie: Struny nie są powlekane ani szlifowane, co podkreśla ich naturalność i autentyczność brzmienia.

  6. Mocowanie: Struny są wiązane, co ułatwia ich montaż i zapewnia pewność utrzymania stroju.

  7. Dodatkowe informacje: Kod producenta A300 oraz unikalny numer EAN 854532004476 to gwarancja autentyczności i wysokiej jakości produktu.

Zestaw Aranjuez A300 "Silver Classic" to propozycja dla każdego, kto poszukuje strun o doskonałych parametrach brzmieniowych i trwałości, będących doskonałym uzupełnieniem gitary klasycznej.

30 Nowość

Porównaj 0