Pianina cyfrowe 

Pasjonaci muzyki powinni posiadać sprzęt, który w największym stopniu pozwoli im na rozwój zainteresowań. Dostępne w naszej ofercie pianina są najlepszą opcją dla fanów klasycznych brzmień w nowoczesnym wydaniu. Modele cyfrowe doskonale odwzorowują dźwięki tradycyjnego pierwowzoru. Ich dodatkową zaletą jest solidna obudowa oraz zaawansowany system głośników. Jakość muzyki oraz estetyka wykonania produktów sprawia, że korzystanie z nich jest prawdziwą przyjemnością.

W naszym sklepie można znaleźć zarówno pianina przenośne, jak i stacjonarne. Najnowsze modele posiadają szereg udogodnień, które zamieniają codzienne ćwiczenia w ekscytującą przygodę. Innowacyjne technologie pozwalają m.in. na grę z akompaniamentem orkiestry, podział klawiatury na dwa oddzielne instrumenty oraz dwuścieżkowe nagrywanie. Nauka gry, dzięki nowinkom technicznym, staje się znacznie szybsza i prostsza.

Dostępne u nas modele wyprodukowane zostały przez wiodące w branży marki m.in. Kawai, Casio czy Kurzweil. Poza instrumentami na naszej stronie można znaleźć akcesoria dla muzyków – oferujemy wygodne, pikowane ławy oraz stabilne statywy.

Porównaj 0