Gitary  używane

Niezależnie od tego, czy szukasz gitary klasycznej, akustycznej, semi hollow, czy elektrycznej, wśród dostępnych instrumentów z pewnością znajdziesz taki, który będzie w stanie sprostać Twoim wymaganiom. W ofercie posiadamy instrumenty pochodzące od wielu znanych producentów, takich jak Fender, Ibanez i nie tylko. W naszym asortymencie pojawiają się także instrumenty lutnicze, które są gitarami jedynymi w swoim rodzaju i tworzonymi na zamówienie.

Korzystając z naszej oferty masz pewność, że nabywasz instrument, który jest w pełni sprawny i funkcjonalny. Ze względu na to, że oferujemy sprzęt używany, na jego powierzchni zdarzają się zarysowania oraz inne ślady użytkowania. Z tego względu każda z gitar posiada dokładny opis, w obiektywny sposób przedstawiający jej stan.

Ponadto jest opatrzona dokładnym opisem specyfikacji. Można znaleźć tam wszystkie najważniejsze informacje np. rodzaj drewna z jakiego została zrobiona, typ mostka, długość skali oraz inne parametry wpływające na brzmienie oraz komfort gry.

Porównaj 0