Używany sprzęt muzyczny Używane 

Gitary

Gitary

Skrzypce

Skrzypce

Pozostałe

Pozostałe


W swojej ofercie posiadamy szeroki wybór używanego sprzętu muzycznego. Są to, przede wszystkim gitary klasyczne, akustyczne, semi hollow oraz elektryczne. Dostępne są instrumenty pochodzące od znanych producentów, takich jak Fender, czy Ibanez, a także jedyne w swoim rodzaju gitary lutnicze. Każdy z instrumentów posiada dokładny opis zawierający jego specyfikację. Wiele z nich posiada w zestawie sztywny futerał, który zabezpiecza go przed uszkodzeniami w trakcie transportu.

Wśród akcesoriów, które można znaleźć w tej kategorii, znajdują się efekty, pozwalające na uzyskania ciekawego brzmienia lub zapewniające nowe możliwości, takie jak np. zapętlenie granej lub śpiewanej partii.

Wśród dostępnych produktów znajdują się produkty używane, posiadające ślady użytkowania, jak i produkty powystawowe. Wszelkie ewentualne uszkodzenia np. rysy i pęknięcia lakieru są dokładnie opisane. Niezależnie o tego, w jakiej stylistyce grasz np. jazz, blues, rock czy jakiejkolwiek innej, wśród naszych używanych instrumentów i akcesoriów, z pewnością znajdziesz takie, które wpasują się w Twój gust.
Porównaj 0