Keyboardy 

Nowoczesne rozwiązania wykorzystywane przez producentów sprzętów muzycznych sprawiają, że nauka gry staje się znacznie łatwiejsza i przyjemniejsza. Keyboardy są częstym wyborem rodziców, którzy chcą zachęcić dzieci do podejmowania nowych wyzwań, lub osób, które chcą poszerzać swoje umiejętności w sferze muzycznej.

Keyboard to idealny wybór dla osób dopiero zaczynających swoją przygodę z instrumentami. Podstawą sterowania w tym wypadku jest klawiatura fortepianowa oraz moduł automatycznego akompaniamentu, który pozwala na urozmaicenie wykonywanych modeli. Większość modeli wyposażona jest także w pulpit pod nuty, głośniki oraz sekwencer. Najnowocześniejsze z propozycji dodatkowo umożliwiają łączenie się z innymi instrumentami lub komputerem.

W naszej ofercie można znaleźć produkty, które oferują setki różnorodnych rytmów. Wiele modeli wyróżnia się dynamicznym dźwiękiem oraz wiernym odwzorowaniem rzeczywistych brzmień konkretnych instrumentów. Wśród naszych propozycji na szczególną uwagę zasługują również praktyczne akcesoria, m.in. statywy, pokrowce oraz ławy.

Porównaj 0