Podgitarnik De Oro - polecane przez Centrum Muzyczne Quena

Podgitarnik De Oro - polecane przez Centrum Muzyczne Quena

Złoty Podgitarnik 

Podgitarnik czy podnóżek? zwolenników jednych i drugich jest wielu, który z nich jest lepszy? Nie ma jednej odpowiedzi na to pytanie. Jednak wiele argumentów przemawia za podgitarnikem. Jednym z najmocniejszych jest fakt ,iż gitarzysta grający z podgitarnikiem ma bardziej wyprostowaną sylwetkę, jego obie nogi znajdują się na podłodze na jednym poziomie. Nie powoduje to skrętu i podkulenia postawy jakie możemy zaobserwować u grającego na podnóżku. Wielu nauczycieli poleca na początkowym etapie nauki to rozwiązanie by zadbać o prosty kręgosłup u dzieci. Myślę że nie muszę tu nikogo przekonywać jak jest to istotne.

Dla czego De Oro?

Konstrukcja tych podgitarników jest niezwykle prosta a zarazem bardzo funkcjonalna pozwala na wiele możliwości mocowania i ustawiania instrumentu zarazem na lewej jak i prawej nodze! Ponad to problem z transportowaniem podgitarnika został rozwiązany. Podpórkę gitarową (podgitarnik) De Oro można złożyć zamontowaną na gitarze i schować do pokrowca a nawet do niektórych typów futerałów gitarowych. Daje to bardzo ważną możliwość nauczycielowi, ustawiając podgitarnik uczniowi na lekcji, ma pewność że w domu uczeń będzie miał zachowaną tą samą postawę co na lekcji. Albowiem solidne przyssawki jakie zostały wykorzystane w tych podgitarnikach trzymają się bardzo mocno nawet przez wiele tygodni. Jeśli gitarzysta/ka przenosi instrument w futerale do którego de oro się nie zmieści bez odczepienia przyssawek to z pewnością włoży go do kieszonki (schowka) czy w miejscu pod główką gitary.

Modele podgitarników:

Classica (klasyczny)

Zaprojektowany z myślą o gitarzystach klasycznych, wyróżniamy w tym modelu dwa rodzaje ramki:

"Martini"

"Szampan"Podgitarnik DeOro Klasyczny szampan

Wymiary obu ramek są takie same różnią się jedynie wyglądem. Nazwa jak można się domyśleć obserwując te zdjęcia od kształtów szkła z jakiego się pije te trunki :) Tak przynajmniej mi się wydaje.

Cztery

Jest to uniwersalny podgitarnik przeznaczony zarówno dla gitarzystów klasycznych, flameno jak i akustycznych. Można go używać na nodze lewej i prawej oraz na obu kolanach tak jak to miało miejsce w poprzednim modelu. Wysokość ramki jest nieco mniejsza od modelu classica i również jest w dwóch ksztautach.

Infinity: Podgorica DeOro cztery nieskończoności  oraz Zframe: Podgitarnik DeOro Quatro z

Infinity: Podgitarnik DeOro quatro "Infinity",

Zframe: Podgitarnik DeOro Quatro "Z" Frame

Opublikowane 2019-07-06 przez Quena Home 0

Zostaw komentarzLeave a Reply

Musisz być zalogowany aby zostawić komentarz.

Kategorie

Ostatnie komentarze

Brak komentarzy

Przeszukaj blog

Related articles

Porównaj 0
Wstecz
Dalej