Pianina 

 • 13 499,00 zł
  Out of stock

  Kolor :  Biały  Czarny  Brązowy 

  Kawai CA97 Hybrid – doświadczenie jedyne w swoim rodzajuZawierający niezrównane próbki brzmień od Shigeru Kawai Concert i Chamber Grand Pianos, najświeższe technologie dźwiękowe, niezwykły wygląd, a także innowacyjny system Soundboard Speaker hybrydowy model Kawai CA97 znakomicie oddaje uczucie gry na pianinie akustycznym.

 • 5 299,00 zł
  Out of stock

  Kolor :  Biały  Czarny  Brązowy 

  Kawai CN25Dlaczego nie zacząć przygody z pianinem z dobrze wyważoną klawiaturą i koncertowym dźwiękiem… następnie dodać do tego setki wysokiej jakości brzmień instrumentów oraz funkcjonalność USB. Połączyć to z elegancką obudową wykończoną doskonale dobranym fornirem, by w rezultacie otrzymać najnowsze Kawai CN35 - pianino piękne, jak i potężne.

 • 3 599,00 zł
  Product available with different options

  Kolor :  Czarny  Brązowy 

  KAWAI KDP90  Wysokiej klasy brzmienie fortepianu połączone z zaawansowanym mechanizmem klawiatury młoteczkowej oraz bardzo przystępna cena, to trzy najważniejsze zalety pianina cyfrowego Kawai KDP90. Ten model dzięki wysokiej jakości komponentów i inspirującym dźwięku, to idealny wybór dla każdego początkującego pianisty oraz pasjonata literatury...

 • 8 812,00 zł
  Out of stock

  Kawai CS4 Pianina od zawsze świadczyły nie tylko o umuzykalnieniu ich właścicieli, ale także o wyczuciu estetyki i stylu. Pianina Kawai bardzo muzycznie i estetycznie komponują się z każdym wnętrzem. Jednym z nich jest Kawai CS4!

 • 2 869,00 zł
  Out of stock

  Kolor :  Biały  Czarny 

  Kawai jest synonimem doskonałej jakości pianin i fortepianów. W ciągu ostatnich osiemdziesięciu lat Kawai zdobył opinię producenta światowej klasy instrumentów muzycznych, w rezultacie fortepiany oraz pianina akustyczne i elektroniczne Kawai stały się wyborem pianistów, nauczycieli, kościołów, studentów i entuzjastów instrumentów klawiszowych na całym...

 • 2 199,00 zł
  Out of stock

  Pianino Casio CDP-230 to doskonały wybór. Instrument ten oferuje nie tylko ważoną klawiaturę i realistyczne brzmienie, ale także wiele dodatkowych funkcji jak np. setki brzmień i rytmów, efekty cyfrowe czy system lekcji z informacją głosową. Nauka z tym instrumentem to czysta przyjemność i fantastyczna zabawa.

 • 1 749,00 zł

  Kolor :  Czarny  Srebrny 

  Casio CDP-130 to kompaktowe pianino z ważoną klawiaturą i realistycznym brzmieniem w niskiej cenie. Jest idealne dla początkujących muzyków. 

 • 4 399,00 zł

  Kolor :  Biały  Czarny  Brązowy 

  Model AP-460 zapewnia wszystko czego oczekujesz od nowoczesnego instrumentu cyfrowego. Funkcjonalność dzięki dużej ilości złączy i możliwości, klawiaturę dopracowaną w każdym szczególe oraz brzmienie, które porusza i inspiruję swoim niesamowitym charakterem, jak w prawdziwym instrumencie akustycznym. 

 • 2 599,00 zł

  Kolor :  Czarny 

  Linia "PRIVIA" to doskonałe brzmienie i wrażenia z gry w połączeniu z nowoczesnym designem. Casio PX-160 to najnowsze osiągnięcia techniczne klawiatury i dźwięku w przenośnych pianinach cyfrowych. Dzięki trójsensorycznej klawiaturze młoteczkowej i modułowi akustycznemu AiR odczucia podczas gry są niezwykle realistyczne.

 • 3 399,00 zł

  Casio PX-760 to pianino cyfrowe posiadające szereg wysokiej jakości brzmień innych instrumentów typu smyczki, organy, elektryczne pianina lub basy. Funkcja podziału klawiatury i nakładania brzmień pozwala na grę przy użyciu aż trzech, różnych barw. Dzięki funkcji duet, istnieje możliwość gry na dwóch oddzielnych instrumentach jednocześnie.

Compare 0