Baton Rouge AR31S/JC-AM - Gitara akustyczna

Nowość na muzycznym horyzoncie Lublina! Gitara akustyczna Baton Rouge AR31S/JC-AM to połączenie doskonałego brzmienia z oryginalnym designem. Zachwyć się unikalnym dźwiękiem i stylowym wyglądem. Już dostępna w sklepie muzycznym Quena, stając się pierwszym wyborem melodyjnych poszukiwaczy w Lublinie.

Więcej szczegułów

AR31S/JC-AM
Nowość

4 389,43 zł

- +

Do porównania

 
Więcej informacji

Ta wyjątkowa gitara akustyczna Baton Rouge nie tylko zachwyca doskonałym brzmieniem i wykonaniem, ale także wyróżnia się funkcjonalnością dzięki swojemu wyrafinowanemu cutaway. To nowość na lubelskim rynku muzycznym, stworzona przez doświadczonych niemieckich lutników, którzy połączyli pasję z precyzją w każdym detalu.

Począwszy od płyty wierzchniej, gitara ta wykorzystuje lity świerk, dostarczając bogate, pełne brzmienie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających muzyków. Boki z rzadkiego pau ferro dodają charakteru i wyjątkowości, podkreślając indywidualność każdego egzemplarza. Tył wykonany z orzecha nie tylko dodaje do estetyki, ale także wprowadza ciepło i głębię dźwięku.

Gryf z mahoniu to gwarancja wyjątkowej trwałości i komfortu gry, umożliwiając muzykom swobodne wyrażanie swojej kreatywności. Podstrunnica z palisandru zapewnia doskonałą responsywność i precyzję dźwięku. Naturalne wykończenie podkreśla piękno drewna, emanując przy tym elegancją i klasą.

Nowoczesny design mostka osadzonego pod kątem nie tylko dodaje estetyki, ale również wpływa pozytywnie na rezonans i projekcję dźwięku. To instrument, który nie tylko wyróżnia się w tłumie, ale także dostarcza niezapomniane wrażenia muzyczne. Menzura wynosi: e-1=643mm - E-6=700mm

Baton Rouge nie tylko brzmi doskonale, ale także prezentuje się jak dzieło sztuki. To gitara, która nie tylko spełni oczekiwania doświadczonych muzyków, ale również zainspiruje nowych entuzjastów do odkrywania magii dźwięku. Nowość na rynku lubelskim, która już teraz zyskuje uznanie miłośników muzyki na całym świecie.

 
Arkusz danych
Płyta Wierzchnia (Top)lity świerk
Boczki i Płyta Tylnaboczki: drewno orzechowe, tył: pau ferro
Rozmiar:4/4
PodstrunnicaPalisander
Kolor:Naturalny
Wykończeniesatynowe
Szerokość siodełka48 mm
Ożyłkowanie (binding)tak
Klucze (maszynki)chromowane
StrunyD'addario

30 Nowość

Porównaj 0