Struny do gitary klasycznej ARANJUEZ A400 CONCERT SILVER - NACIĄG TWARDY

Struny do gitary klasycznej ARANJUEZ to doskonały wybór dla muzyków poszukujących ciepłego i klarownego brzmienia. Zbudowane z wysokiej jakości nylonu, oferują wyjątkową trwałość i stabilność strojenia. Idealne dla każdego, kto pragnie wzbogacić swój dźwięk i doświadczyć pełnej palety emocji podczas grania na gitarze.

Więcej szczegułów

A400
Nowość

56,10 zł

- +

Do porównania

 
Więcej informacji

Aranjuez A400 "Concert Silver" to struny stworzone z myślą o współczesnych gitarach koncertowych, oferujące niepowtarzalny charakter brzmienia. Przeznaczone do gitary klasycznej, są doskonałym wyborem dla muzyków pragnących uzyskać klarowność i głębię dźwięków. Oto kilka kluczowych cech produktu:

  1. Brzmienie Koncertowe: A400 "Concert Silver" jest zaprojektowany tak, aby podkreślać wyjątkowe brzmienie gitary koncertowej, tworząc atmosferę, która zachwyca każdego słuchacza.

  2. Precyzja Mikroskopijna: Struny A400 charakteryzują się mikroskopijną precyzją wykonania, co przekłada się na doskonałą jakość dźwięku. To idealne rozwiązanie dla wymagających muzyków.

  3. Twardy Naciąg: Komplet A400 ma twardy naciąg, co sprawia, że struny reagują dynamicznie na grę, umożliwiając artystom pełną kontrolę nad brzmieniem.

  4. Posrebrzane Basy i Przezroczyste Wioliny: Basowe struny są posrebrzane, co zapewnia głęboki i ciepły dźwięk, podczas gdy wiolinowe "Calibrada" gwarantują przezroczystość i klarowność tonów.

  5. Wiązane Mocowanie: Struny A400 są mocowane przy użyciu wiązań, co zapewnia stabilność i trwałość podczas gry.

  6. Najczęściej Wybierany: A400 "Concert Silver" cieszy się ogromną popularnością wśród muzyków i jest najczęściej wybieranym kompletem strun w ofercie Aranjuez.

  7. Dane Techniczne: Komplet składa się z 6 strun, przeznaczonych dla gitary klasycznej. Posiada twardy naciąg, a kod producenta to A400. Numer EAN to 854532004483.

Aranjuez A400 "Concert Silver" to nie tylko struny, to brzmienie, które inspiruje i przyciąga do siebie miłośników muzyki klasycznej.

30 Nowość

Porównaj 0